Planet Earth

auctions in the netherlands

82 media by topicpage 1 of 1
HUA-167371-Afbeelding van het verpakken van narcissen op de bloemenveiling Bloemenlust te Aalsmeer

Nederlands: Afbeelding van het verpakken van narcissen op de bloemenveiling Bloemenlust te Aalsmeer.

HUA-30676-Gezicht op de voorgevel van het huis Achter St Pieter 18 het Notarishuis te Utrecht

Nederlands: Gezicht op de voorgevel van het huis Achter St.-Pieter 18 (het Notarishuis) te Utrecht.

HUA-31437-Gezicht op het in aanbouw zijnde gebouw van de Gebouw voor groenten en vruchtenveilingen aan de Croeselaan te Utrecht

Nederlands: Gezicht op het in aanbouw zijnde gebouw van de Gebouw voor groenten- en vruchtenveilingen aan de Croeselaan te Utrecht.

HUA-39587-Afbeelding van de veiling van de schilderijen van professor Jan Bleuland in zijn woonhuis aan de Herenstraat Wijk A 1172 te Utrecht

Nederlands: Afbeelding van de veiling van de schilderijen van professor Jan Bleuland in zijn woonhuis aan de Herenstraat (Wijk A 1172) te Utrecht.

Aardbeienveiling, NL-HlmNHA 5404337

Collectie Collectie Fotoburo de Boer Inventarisnummer NL-HlmNHA_5404337 Beschrijving Aardbeienveiling Fotonummer NL-HlmNHA_1478_0175 Documenttype Historieprenten, tekeningen en foto's Vervaardige... More

De eerste partij aangevoerde aardbeien worden op de veiling door de Rijkskeurdienst en kenners gekeurd (19 juni). Vanaf 1960 was de aardbeienveiling in de Parallelweg. Identifiatienummer 54-004339

Collectie Collectie Fotoburo de Boer Inventarisnummer NL-HlmNHA_54004339 Beschrijving De eerste partij aangevoerde aardbeien worden op de veiling door de Rijkskeurdienst en kenners gekeurd (19 juni). Vanaf... More

De openbare verkoping van de inventaris van restaurant De Wintertuin, de veilingmeester van de belastingdienst J. Melser zakte door het geimproviseerde podium. NL-HlmNHA 54011481

Collectie Collectie Fotoburo de Boer Inventarisnummer NL-HlmNHA_54011481NL-HlmNHA_1478_20028k Beschrijving De openbare verkoping van de inventaris van restaurant "De Wintertuin", de veilingmeester van de b... More

Handelaren tijdens de veiling van aardbeien en groente. NL-HlmNHA 5404338

Collectie Collectie Fotoburo de Boer Inventarisnummer NL-HlmNHA_5404338 Beschrijving Handelaren tijdens de veiling van aardbeien en groente. Fotonummer NL-HlmNHA_1478_0176 Documenttype Historieprenten,... More

Handelaren tijdens de veiling van aardbeien en groente. Vanaf 1960 was de aardbeienveiling in de Parallelweg. Identificatienummer 54-004338, NL-HlmNHA 1478 25900 K 38

Collectie Collectie Fotoburo de Boer Inventarisnummer NL-HlmNHA_54004338 Beschrijving Handelaren tijdens de veiling van aardbeien en groente. Vanaf 1960 was de aardbeienveiling in de Parallelweg. Identific... More

Handelaren op de veiling om de eerste aardbeien te keuren en te kopen (5 juni). Vanaf 1960 was de aardbeienveiling in de Parallelweg. Identificatienummer 54-004368, NL-HlmNHA 54004368

Collectie Collectie Fotoburo de Boer Inventarisnummer NL-HlmNHA_54004368 Beschrijving Handelaren op de veiling om de eerste aardbeien te keuren en te kopen (5 juni). Vanaf 1960 was de aardbeienveiling in d... More

Vanaf 1960 was de aardbeienveiling in de Parallelweg. Identificatienummer 54-004337, NL-HlmNHA 1478 25900 K 38

Collectie Collectie Fotoburo de Boer Inventarisnummer NL-HlmNHA_54004337 Beschrijving Vanaf 1960 was de aardbeienveiling in de Parallelweg. Identificatienummer 54-004337 Fotonummer KNA006006926 Document... More

Aktie Een ton d'r op in Fodor, Bestanddeelnr 919-1413

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : Actie "Een ton d'r op" in Fodor. De baten van de kunstveiling komen ten goede aan de slachtoffers van de apartheid in Zuid-Afrika. Besc... More

Biza-collectie-Rietveld Meubilair te bezichtigen bij Christies in Amsterdam, Bestanddeelnr 933-6633

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Biza-collectie-Rietveld Meubilair te bezichtigen bij Christies in Amsterdam Datum : 22 mei 1986 Locatie : A... More

In veilingzaal van Paul Brandt te Amsterdam schilderijen geveild, Ank van de Moe, Bestanddeelnr 916-9065

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : In veilingzaal van Paul Brandt te Amsterdam schilderijen geveild, Ank van de Moer Datum : 22 september 1964... More

In veilingzaal van Paul Brandt te Amsterdam schilderije geveild, toneelspeelster, Bestanddeelnr 916-9060

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : In veilingzaal van Paul Brandt te Amsterdam schilderije geveild, toneelspeelster Ank van der Moer verkoopt ... More

In veilingzaal van Paul Brandt te Amsterdam schilderijen geveild, schrijver Simo, Bestanddeelnr 916-9061

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : In veilingzaal van Paul Brandt te Amsterdam schilderijen geveild, schrijver Simon Vinkenoog verkoopt een sc... More

In veilingzaal van Paul Brandt te Amsterdam schilderijen geveild, overzicht veil, Bestanddeelnr 916-9064

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : In veilingzaal van Paul Brandt te Amsterdam schilderijen geveild, overzicht veiling Datum : 22 september 19... More

In veilingzaal van Paul Brandt te Amsterdam schilderije geveild, Jack Pixon (tv-, Bestanddeelnr 916-9063

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : In veilingzaal van Paul Brandt te Amsterdam schilderije geveild, Jack Pixon (tv-regisseur) Datum : 22 septe... More

In veilingzaal van Paul Brandt te Amsterdam schilderije geveild, Simon Vinkenoog, Bestanddeelnr 916-9062

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : In veilingzaal van Paul Brandt te Amsterdam schilderije geveild, Simon Vinkenoog Datum : 22 september 1964 ... More

Kijkdag bij de kunstcollectie van Lizzy Ansingh , overzi van de veilinghal met l, Bestanddeelnr 911-0529

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Kijkdag bij de kunstcollectie van Lizzy Ansingh , overzi van de veilinghal met links een laat 18 eeuws popp... More

Kunstveiling bij Mak van Waay in Amsterdam jeugdwerk van Appel onder de hamer, Bestanddeelnr 927-5268

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Kunstveiling bij Mak van Waay in Amsterdam; jeugdwerk van Appel onder de hamer Datum : 21 oktober 1974 Loca... More

Kunstveiling bij Mak van Waay te Amsterdam, Bestanddeelnr 909-1496

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Kunstveiling bij Mak van Waay te Amsterdam Datum : 27 november 1957 Locatie : Amsterdam, Noord-Holland Pers... More

Kunstveiling bij Mak van Waay in Amsterdam overzicht van de veiling, Bestanddeelnr 927-5269

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Kunstveiling bij Mak van Waay in Amsterdam; overzicht van de veiling Datum : 21 oktober 1974 Locatie : Amst... More

Mary Dresselhuys als veilingmeester bij Mak van Waay, Bestanddeelnr 910-6915

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Mary Dresselhuys als veilingmeester bij Mak van Waay Datum : 22 september 1959 Trefwoorden : veilingmeester... More

Mary Dresselhuys als veilingmeester bij Mak van Waay, Bestanddeelnr 910-6917

Mary Dresselhuys als veilingmeester bij Mak van Waay, Bestanddeelnr 910-6916

Mary Dresselhuys als veilingmeester bij Mak van Waay, Bestanddeelnr 910-6919

Mary Dresselhuys als veilingmeester bij Mak van Waay, Bestanddeelnr 910-6918

Mary Dresselhuys als veilingmeester bij Mak van Waay, Bestanddeelnr 910-6920

Mary Dresselhuys als veilingmeester bij Mak van Waay, Bestanddeelnr 910-6915 (1959)

Openbare verkoop bij prof. dr. H. B. Kossen die weigert zijn defensiebelasting t, Bestanddeelnr 933-5026

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Openbare verkoop bij prof. dr. H. B. Kossen die weigert zijn defensiebelasting te betalen; mevrouw Kossen (... More

Openbare verkoop van Wim Wagenaars Lido uitgesteld (in Amsterdam) Wim Wagenaar , Bestanddeelnr 927-7043

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Openbare verkoop van Wim Wagenaars Lido uitgesteld (in Amsterdam); Wim Wagenaar in zijn restaurant Datum : ... More

Openbare verkoop bij prof. dr. H. B. Kossen die weigert zijn defensiebelasting te betalen, Bestanddeelnr 933-5027

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Openbare verkoop bij prof. dr. H. B. Kossen die weigert zijn defensiebelasting te betalen; mevr. Kossen (l)... More

Openbare verkoop van Wim Wagenaars Lido, uitgesteld (in Amsterdam) Wim Wagenaar, Bestanddeelnr 927-7042

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Openbare verkoop van Wim Wagenaars Lido, uitgesteld (in Amsterdam); Wim Wagenaar (r) in gesprek met Maup Ca... More

Regnault Paul Brandt met een der schilderijen, Bestanddeelnr 909-9250

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling collectie Regnault te Amsterdam, Paul Brandt met een der schilderijen Datum : 21 oktober 1958 Trefw... More

Schilderijenveiling bij Mak van Waay te Amsterdam, Bestanddeelnr 926-7169

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Schilderijenveiling bij Mak van Waay te Amsterdam Datum : 1 oktober 1973 Locatie : Amsterdam, Noord-Holland... More

Schilderijenveiling bij Mak van Waay te Amsterdam, schilderij van Klinkenberg, Bestanddeelnr 926-7168

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Schilderijenveiling bij Mak van Waay te Amsterdam, schilderij van Klinkenberg Datum : 1 oktober 1973 Locati... More

Schilderijenveiling van Limburgse artiesten bij Mak van Waay, Bestanddeelnr 916-1578

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Schilderijenveiling van Limburgse artiesten bij Mak van Waay Datum : 10 maart 1964 Trefwoorden : schilderij... More

Schilderijenveiling bij Mak van Waay te Amsterdam, Bestanddeelnr 926-7170

Schilderijenveiling van Limburgse artiesten bij Mak van Waay, Bestanddeelnr 916-1576

Schilderijenveiling van Limburgse artiesten bij Mak van Waay, Bestanddeelnr 916-1574

Schilderijenveiling van Limburgse artiesten bij Mak van Waay, Bestanddeelnr 916-1577

Schilderijenveiling van Limburgse artiesten bij Mak van Waay, Bestanddeelnr 916-1575

Theeveiling door Burgemeester d Ailly theeadviesbureau, Bestanddeelnr 904-5735

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Theeveiling door Burgemeester d Ailly theeadviesbureau Datum : 17 mei 1951 Trefwoorden : Thee-adviesbureaus... More

Theeveiling door Burgemeester d Ailly theeadviesbureau, Bestanddeelnr 904-5732

Theeveiling door Burgemeester d Ailly theeadviesbureau, Bestanddeelnr 904-5733

V.l.n.r. Harry Mulisch, Fenna van der Burg, prof. H.A. Gomperts, Bestanddeelnr 919-1410

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : Actie "Een ton d'r op" in Fodor Beschrijving : V.l.n.r. Harry Mulisch, Fenna van der Burg, prof. H.A. Gomperts Datum : 12 mei 1966 Loca... More

Veiling Appel-sculpturen bij Sothebys Amsterdam, Bestanddeelnr 933-9298

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling Appel-sculpturen bij Sothebys Amsterdam Datum : 22 maart 1987 Locatie : Amsterdam, Noord-Holland Tr... More

Veiling Appel-sculpturen bij Sothebys Amsterdam, Bestanddeelnr 933-9299

Veiling in Arti voor Koningin Wilhelminafonds, Bestanddeelnr 907-6291

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling in Arti voor Koningin Wilhelminafonds Datum : 7 maart 1956 Locatie : Amsterdam Trefwoorden : kunstv... More

Veiling in Arti voor Koningin Wilhelminafonds, Bestanddeelnr 907-6290

Veiling in Arti voor Koningin Wilhelminafonds, Bestanddeelnr 907-6289

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling in Arti voor Koningin Wilhelminafonds Datum : 7 maart 1956 Trefwoorden : VEILINGEN Persoonsnaam : A... More

Veiling in Arti voor Koningin Wilhelminafonds, Bestanddeelnr 907-6292

Veiling in Arti voor Koningin Wilhelminafonds, Bestanddeelnr 907-6288

Veiling bij Paul Brandt in Amsterdam. Een schilderij van I. Israels (links) word, Bestanddeelnr 921-2789

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling bij Paul Brandt in Amsterdam. Een schilderij van I. Israels (links) wordt geveild Datum : 23 april ... More

Veiling bij Paul Brandt in Amsterdam. Een schilderij van I. Israels (links) word, Bestanddeelnr 921-2788

Veiling toneelcostuums in De Zon, Bestanddeelnr 905-0988

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling toneelcostuums in De Zon Datum : 6 mei 1952 Trefwoorden : VEILINGEN, toneelkostuums Instellingsnaam... More

Veiling Rietveld-Meubelen (zgn. Birza-collectie) bij Christies Amsterdam Riet, Bestanddeelnr 933-6677

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling Rietveld-Meubelen (zgn. "Birza-collectie") bij Christies Amsterdam; Rietvelds Militaire stoel, A. v... More

Veiling Rietveld-Meubelen (Birza-collectie) bij Christies A'dam Birza-stoel, Bestanddeelnr 933-6676

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling Rietveld-Meubelen ("Birza-collectie") bij Christies A'dam; "Birza-stoel" die gekocht werd door Sted... More

Veiling toneelcostuums in De Zon, Bestanddeelnr 905-0989

Veiling van Chinees aardewerk bij Mak van Waay, Bestanddeelnr 911-7836

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling van Chinees aardewerk bij Mak van Waay Datum : 17 november 1960 Trefwoorden : AARDEWERK, veilingen ... More

Veiling theaterkostuums in Maison de Bonneterie in Amsterdam, Bestanddeelnr 933-9929

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling theaterkostuums in Maison de Bonneterie in Amsterdam Datum : 25 mei 1987 Locatie : Amsterdam, Noord... More

Veiling theaterkostuums in Maison de Bonneterie in Amsterdam, Bestanddeelnr 933-9930

Veiling toneelcostuums in De Zon, Bestanddeelnr 905-0990

Veiling van schilderijen bij Mak van Waay, Bestanddeelnr 911-0805

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling van schilderijen bij Mak van Waay Datum : 8 maart 1960 Trefwoorden : SCHILDERIJEN, veilingen Persoo... More

Veiling Rietveld-Meubelen (zgn. Birza-collectie) bij Christies in Amsterdam R, Bestanddeelnr 933-6679

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling Rietveld-Meubelen (zgn. "Birza-collectie") bij Christies in Amsterdam; Rietvelds meubelmaker A. v.d... More

Veiling van schilderijen bij Mak van Waay, Bestanddeelnr 911-0807

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling van schilderijen bij Mak van Waay Annotatie : Een schilderij van Isaac Israëls met als onderwerp "S... More

Veilingen, burgemeesters, Ailly, Arnold Jan d', Brakke Grond De, Thee Thee Ralle, Bestanddeelnr 076-1326

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Elsevier Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : veilingen, burgemeesters, Ailly, Arnold Jan d', Brakke Grond De, Thee Thee Ralleye Datum : 17 mei 1951 L... More

Veiling van schilderijen bij Mak van Waay, Bestanddeelnr 911-0808

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling van schilderijen bij Mak van Waay Annotatie : Een schilderij van Isaac Israëls "Drie meisjes" wordt... More

Veilingen, Bestanddeelnr 930-5745

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : Kijkdagen i.v.m. veiling van inboedel Kasteel de Gelderse Toren in Spankeren Beschrijving : veilingen Datum : 7 december 1979 Locatie :... More

Veiling Rietveld-Meubelen (zgn. Birza-collectie) bij Christies Amsterdam het , Bestanddeelnr 933-6678

Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling Rietveld-Meubelen (zgn. "Birza-collectie") bij Christies Amsterdam; het veilen van een Zig-Zag-stoe... More

Veilingen, Bestanddeelnr 930-5746

HUA-216561-Plattegrond van de bestaande bebouwing van de groenten en fruitveiling aan de Catharijnekade te Utrecht; met weergave van de ontworpen uitbreiding met

Nederlands: Plattegrond van de bestaande bebouwing van de groenten- en fruitveiling aan de Catharijnekade te Utrecht; met weergave van de ontworpen uitbreiding met een emballageloods, pakloodsen en een consum... More

Andries Snoek (1766-1829), veiling theaterkostuums

Announcement of public auction of theatre costumes, etc, from the estate of Dutch actor Andries Snoek (1766-1829) after his death in 1829.

Netherlands, Leidschendam-Voorburg, Wilsveen (1)

Nederlands: Aankondiging van de openbare verkoop van bouwmaterialen, meubelen en kerkgoederen, vrijkomend vanwege de sloop van de Hervormde kerk en pastorie te Wilsveen, gelegen in de toenmalige gemeente Stomp... More

Bijzondere Collecties UvA O 96-35

Public domain illustrated book page scan, free to use, no copyright restrictions image - Picryl description

Limburger Koerier vol 056 no 083 advertisement Openbare Verkoop eener Villa en Bouwterrein te Roermond

Nederlands: Advertentie Openbare Verkoop eener Villa en Bouwterrein te Roermond. Afkomstig uit de Limburger Koerier, zaterdag 27 juli 1901, tweede blad, [p. 3].

Limburger Koerier vol 065 no 030 advertisement Openbare verkoop van zes heerenhuizen aan de Kapellerlaan te Roermond

Nederlands: Advertentie Openbare verkoop van zes heerenhuizen aan de Kapellerlaan te Roermond [tegenwoordig Kapellerlaan 54-64]. Afkomstig uit de Limburger Koerier, zaterdag 5 februari 1910, vijfde blad, [p. 4].

Veiling klok visafslag - A group of people standing around a large clock

Nederlands: IJmuider Zee- en Havenmuseum 'de Visserijschool', Havenkade 55, IJmuiden. Veilingklok visafslag

Venloosche Courant vol 033 no 13 advertisement Openbare Verkoop van 2 schoone Heerenhuizen

Nederlands: Advertentie Openbare Verkoop van 2 schoone Heerenhuizen. Afkomstig uit de Venloosche Courant, zaterdag 16 februari 1901, [p. 3].

Netherlands, Leidschendam-Voorburg, Spekpolder (3)

Nederlands: Aankondiging van de openbare verkoping van de voormalige boerderij "Overvliet" in de Spekpolder bij Stompwijk (momenteel gemeente Leidschendam-Voorburg). Uit de Leidsche Courant van 25 juni 1932. E... More

Veiling Breda

Veiling Breda

Veilingklokken bij The Greenery in Breda.