Nederlands: Afbeelding van het verpakken van narcissen op de bloemenveiling Bloemenlust te Aalsmeer.
Nederlands: Gezicht op de voorgevel van het huis Achter St.-Pieter 18 (het Notarishuis) te Utrecht.
Nederlands: Gezicht op het in aanbouw zijnde gebouw van de Gebouw voor groenten- en vruchtenveilingen aan de Croeselaan te Utrecht.
Nederlands: Afbeelding van de veiling van de schilderijen van professor Jan Bleuland in zijn woonhuis aan de Herenstraat (Wijk A 1172) te Utrecht.
Aardbeienveiling, NL-HlmNHA 5404337
Collectie Collectie Fotoburo de Boer Inventarisnummer NL-HlmNHA_5404337 Beschrijving Aardbeienveiling Fotonummer NL-HlmNHA_1478_0175 Documenttype Historieprenten, tekeningen en foto's Vervaardige... More
Collectie Collectie Fotoburo de Boer Inventarisnummer NL-HlmNHA_54004339 Beschrijving De eerste partij aangevoerde aardbeien worden op de veiling door de Rijkskeurdienst en kenners gekeurd (19 juni). Vanaf... More
Collectie Collectie Fotoburo de Boer Inventarisnummer NL-HlmNHA_54011481NL-HlmNHA_1478_20028k Beschrijving De openbare verkoping van de inventaris van restaurant "De Wintertuin", de veilingmeester van de b... More
Collectie Collectie Fotoburo de Boer Inventarisnummer NL-HlmNHA_5404338 Beschrijving Handelaren tijdens de veiling van aardbeien en groente. Fotonummer NL-HlmNHA_1478_0176 Documenttype Historieprenten,... More
Collectie Collectie Fotoburo de Boer Inventarisnummer NL-HlmNHA_54004338 Beschrijving Handelaren tijdens de veiling van aardbeien en groente. Vanaf 1960 was de aardbeienveiling in de Parallelweg. Identific... More
Collectie Collectie Fotoburo de Boer Inventarisnummer NL-HlmNHA_54004368 Beschrijving Handelaren op de veiling om de eerste aardbeien te keuren en te kopen (5 juni). Vanaf 1960 was de aardbeienveiling in d... More
Collectie Collectie Fotoburo de Boer Inventarisnummer NL-HlmNHA_54004337 Beschrijving Vanaf 1960 was de aardbeienveiling in de Parallelweg. Identificatienummer 54-004337 Fotonummer KNA006006926 Document... More
Aktie Een ton d'r op in Fodor, Bestanddeelnr 919-1413
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : Actie "Een ton d'r op" in Fodor. De baten van de kunstveiling komen ten goede aan de slachtoffers van de apartheid in Zuid-Afrika. Besc... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Biza-collectie-Rietveld Meubilair te bezichtigen bij Christies in Amsterdam Datum : 22 mei 1986 Locatie : A... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : In veilingzaal van Paul Brandt te Amsterdam schilderijen geveild, Ank van de Moer Datum : 22 september 1964... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : In veilingzaal van Paul Brandt te Amsterdam schilderije geveild, toneelspeelster Ank van der Moer verkoopt ... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : In veilingzaal van Paul Brandt te Amsterdam schilderijen geveild, schrijver Simon Vinkenoog verkoopt een sc... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : In veilingzaal van Paul Brandt te Amsterdam schilderijen geveild, overzicht veiling Datum : 22 september 19... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : In veilingzaal van Paul Brandt te Amsterdam schilderije geveild, Jack Pixon (tv-regisseur) Datum : 22 septe... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : In veilingzaal van Paul Brandt te Amsterdam schilderije geveild, Simon Vinkenoog Datum : 22 september 1964 ... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Kijkdag bij de kunstcollectie van Lizzy Ansingh , overzi van de veilinghal met links een laat 18 eeuws popp... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Kunstveiling bij Mak van Waay in Amsterdam; jeugdwerk van Appel onder de hamer Datum : 21 oktober 1974 Loca... More
Kunstveiling bij Mak van Waay te Amsterdam, Bestanddeelnr 909-1496
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Kunstveiling bij Mak van Waay te Amsterdam Datum : 27 november 1957 Locatie : Amsterdam, Noord-Holland Pers... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Kunstveiling bij Mak van Waay in Amsterdam; overzicht van de veiling Datum : 21 oktober 1974 Locatie : Amst... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Mary Dresselhuys als veilingmeester bij Mak van Waay Datum : 22 september 1959 Trefwoorden : veilingmeester... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Openbare verkoop bij prof. dr. H. B. Kossen die weigert zijn defensiebelasting te betalen; mevrouw Kossen (... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Openbare verkoop van Wim Wagenaars Lido uitgesteld (in Amsterdam); Wim Wagenaar in zijn restaurant Datum : ... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Openbare verkoop bij prof. dr. H. B. Kossen die weigert zijn defensiebelasting te betalen; mevr. Kossen (l)... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Openbare verkoop van Wim Wagenaars Lido, uitgesteld (in Amsterdam); Wim Wagenaar (r) in gesprek met Maup Ca... More
Regnault Paul Brandt met een der schilderijen, Bestanddeelnr 909-9250
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling collectie Regnault te Amsterdam, Paul Brandt met een der schilderijen Datum : 21 oktober 1958 Trefw... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Schilderijenveiling bij Mak van Waay te Amsterdam Datum : 1 oktober 1973 Locatie : Amsterdam, Noord-Holland... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Schilderijenveiling bij Mak van Waay te Amsterdam, schilderij van Klinkenberg Datum : 1 oktober 1973 Locati... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Schilderijenveiling van Limburgse artiesten bij Mak van Waay Datum : 10 maart 1964 Trefwoorden : schilderij... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Theeveiling door Burgemeester d Ailly theeadviesbureau Datum : 17 mei 1951 Trefwoorden : Thee-adviesbureaus... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : Actie "Een ton d'r op" in Fodor Beschrijving : V.l.n.r. Harry Mulisch, Fenna van der Burg, prof. H.A. Gomperts Datum : 12 mei 1966 Loca... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling Appel-sculpturen bij Sothebys Amsterdam Datum : 22 maart 1987 Locatie : Amsterdam, Noord-Holland Tr... More
Veiling in Arti voor Koningin Wilhelminafonds, Bestanddeelnr 907-6291
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling in Arti voor Koningin Wilhelminafonds Datum : 7 maart 1956 Locatie : Amsterdam Trefwoorden : kunstv... More
Veiling in Arti voor Koningin Wilhelminafonds, Bestanddeelnr 907-6290
Veiling in Arti voor Koningin Wilhelminafonds, Bestanddeelnr 907-6289
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling in Arti voor Koningin Wilhelminafonds Datum : 7 maart 1956 Trefwoorden : VEILINGEN Persoonsnaam : A... More
Veiling in Arti voor Koningin Wilhelminafonds, Bestanddeelnr 907-6292
Veiling in Arti voor Koningin Wilhelminafonds, Bestanddeelnr 907-6288
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling bij Paul Brandt in Amsterdam. Een schilderij van I. Israels (links) wordt geveild Datum : 23 april ... More
Veiling toneelcostuums in De Zon, Bestanddeelnr 905-0988
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling toneelcostuums in De Zon Datum : 6 mei 1952 Trefwoorden : VEILINGEN, toneelkostuums Instellingsnaam... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling Rietveld-Meubelen (zgn. "Birza-collectie") bij Christies Amsterdam; Rietvelds Militaire stoel, A. v... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling Rietveld-Meubelen ("Birza-collectie") bij Christies A'dam; "Birza-stoel" die gekocht werd door Sted... More
Veiling toneelcostuums in De Zon, Bestanddeelnr 905-0989
Veiling van Chinees aardewerk bij Mak van Waay, Bestanddeelnr 911-7836
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling van Chinees aardewerk bij Mak van Waay Datum : 17 november 1960 Trefwoorden : AARDEWERK, veilingen ... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling theaterkostuums in Maison de Bonneterie in Amsterdam Datum : 25 mei 1987 Locatie : Amsterdam, Noord... More
Veiling toneelcostuums in De Zon, Bestanddeelnr 905-0990
Veiling van schilderijen bij Mak van Waay, Bestanddeelnr 911-0805
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling van schilderijen bij Mak van Waay Datum : 8 maart 1960 Trefwoorden : SCHILDERIJEN, veilingen Persoo... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling Rietveld-Meubelen (zgn. "Birza-collectie") bij Christies in Amsterdam; Rietvelds meubelmaker A. v.d... More
Veiling van schilderijen bij Mak van Waay, Bestanddeelnr 911-0807
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling van schilderijen bij Mak van Waay Annotatie : Een schilderij van Isaac Israëls met als onderwerp "S... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Elsevier Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : veilingen, burgemeesters, Ailly, Arnold Jan d', Brakke Grond De, Thee Thee Ralleye Datum : 17 mei 1951 L... More
Veiling van schilderijen bij Mak van Waay, Bestanddeelnr 911-0808
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling van schilderijen bij Mak van Waay Annotatie : Een schilderij van Isaac Israëls "Drie meisjes" wordt... More
Veilingen, Bestanddeelnr 930-5745
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : Kijkdagen i.v.m. veiling van inboedel Kasteel de Gelderse Toren in Spankeren Beschrijving : veilingen Datum : 7 december 1979 Locatie :... More
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo Reportage / Serie : [ onbekend ] Beschrijving : Veiling Rietveld-Meubelen (zgn. "Birza-collectie") bij Christies Amsterdam; het veilen van een Zig-Zag-stoe... More
Veilingen, Bestanddeelnr 930-5746
Nederlands: Plattegrond van de bestaande bebouwing van de groenten- en fruitveiling aan de Catharijnekade te Utrecht; met weergave van de ontworpen uitbreiding met een emballageloods, pakloodsen en een consum... More
Andries Snoek (1766-1829), veiling theaterkostuums
Announcement of public auction of theatre costumes, etc, from the estate of Dutch actor Andries Snoek (1766-1829) after his death in 1829.
Netherlands, Leidschendam-Voorburg, Wilsveen (1)
Nederlands: Aankondiging van de openbare verkoop van bouwmaterialen, meubelen en kerkgoederen, vrijkomend vanwege de sloop van de Hervormde kerk en pastorie te Wilsveen, gelegen in de toenmalige gemeente Stomp... More
Bijzondere Collecties UvA O 96-35
Public domain illustrated book page scan, free to use, no copyright restrictions image - Picryl description
Nederlands: Advertentie Openbare Verkoop eener Villa en Bouwterrein te Roermond. Afkomstig uit de Limburger Koerier, zaterdag 27 juli 1901, tweede blad, [p. 3].
Nederlands: Advertentie Openbare verkoop van zes heerenhuizen aan de Kapellerlaan te Roermond [tegenwoordig Kapellerlaan 54-64]. Afkomstig uit de Limburger Koerier, zaterdag 5 februari 1910, vijfde blad, [p. 4].
Nederlands: IJmuider Zee- en Havenmuseum 'de Visserijschool', Havenkade 55, IJmuiden. Veilingklok visafslag
Nederlands: Advertentie Openbare Verkoop van 2 schoone Heerenhuizen. Afkomstig uit de Venloosche Courant, zaterdag 16 februari 1901, [p. 3].
Netherlands, Leidschendam-Voorburg, Spekpolder (3)
Nederlands: Aankondiging van de openbare verkoping van de voormalige boerderij "Overvliet" in de Spekpolder bij Stompwijk (momenteel gemeente Leidschendam-Voorburg). Uit de Leidsche Courant van 25 juni 1932. E... More
Veiling Breda
Veilingklokken bij The Greenery in Breda.